Днями Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка з робочим візитом відвідала делегація Пекінського технологічного університету (Китай).

Пекінський технологічний університет є одним із стратегічних партнерів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Співпраця між університетами динамічно розвивається в рамках укладеної ректором університету, професором Володимиром Онищенко та президентом Пекінського технологічного університету, професором Liu Gonghui угоди про співробітництво між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Пекінським технологічним університетом.

image009_639x426

Під час робочого візиту відбулися двосторонні переговори ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка з віце-президентом Пекінського технологічного університету, професором Wu Bin та начальником міжнародного відділу Пекінського технологічного університету, професором Wenying Wu, у ході яких сторони відмітили ефективну співпрацю та обговорили напрями співробітництва університетів.

image007_639x426

Відбулася зустріч делегації Пекінського технологічного університету з членами ректорату та завідувачами кафедр, на якій обговорили пріоритетні напрями співпраці між нашими університетами, серед них: магістерські програми подвійних дипломів, академічна мобільність студентів, аспірантів і викладачів, спільні наукові дослідження та публікації, вивчення китайської мови.

image005_639x426

За результатами двосторонніх переговорів ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко та віце-президент Пекінського технологічного університету, професор Wu Bin підписали протокол із визначеними першочерговими кроками співробітництва між нашими університетами.

image023_639x426

Варто зауважити, що усі визначені під час зустрічей напрями співпраці чітко корелюються із першочерговими заходами щодо розвитку українсько-китайського співробітництва в галузі освіти на 2017-2019 роки визначеними Підкомісією з питань співробітництва в галузі освіти між Україною та КНР. Учасники засідань висловили готовність робити нові кроки у співробітництві та реалізовувати намічені напрями співробітництва.

image003_639x426

Під час перебування у ПолтНТУ делегація Пекінського технологічного університету ознайомилася із майже 200-річною історією університету, науковими здобутками, міжнародними центрами, центром сучасного мистецтва та кампусом університету.

Динамічний розвиток міжнародного співробітництва з Пекінським технологічним університетом вкотре підкреслює унікальні можливості для студентів ПолтНТУ проходити навчання та стажування в сучасних інноваційних лабораторіях та аудиторіях Китаю, вивчати китайську мову та культуру.

image001_639x426

Рена Дарсанія,  ІАЦ ПолтНТУ