Надія Фурлет, мати учня бучанської школи № 4, що на Київщині  випадково, коли прийшла на батьківські збори, побачила клас дітей, які навчались у коридорі. Як з’ясувалось, ця школа давно є переповненою більше як удвічі від проектної потужності. Замість 800 дітей тут навчаються майже дві тисячі. Про це йдеться у сюжеті ТСН 1+1.

У приміщенні між двома змінами є ще одна. У другу зміну вчаться, наприклад, шості класи. Цікаво, що лише один шостий клас навчається в першу.

У Бучі, як і ще в десятках міст та районів України, що ростуть і розвиваються, із шаленою швидкістю будують житло, але не зводять дитсадків і шкіл. Так, ще десять років тому Буча була селищем міського типу із населенням трохи більше як 20 тисяч жителів, але зараз кількість населення зросла майже вдвічі. Тут забудовується кожен вільний метр, кожна вільна земельна ділянка.

Директорка школи № 4 Алла Литкевич переконує, що занять у коридорі школи немає. Педагог називає такі заняття “мобільним класом”, коли “вчителю потрібно вчителю працювати з дітьми але вже вчиться друга зміна“. Колишня вчителька розповіла, що в школі перегородки роблять гіпсокартоном. За гігієнічними нормами навчання на проході заборонене, тож тепер у коридорах будуть класні кімнати.