29 та 30 червня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам із 5 інститутів, 4 факультетів та Університетського коледжу.

Цьогоріч  навчання у столичному ВНЗ успішно закінчили 1607 фахівців, серед них 334 «молодших спеціалістів», 969 – «бакалаврів» та 245 «магістрів».

40802

З вітальним словом до випускників та гостей свята звернувся доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Університету Віктор  Огнев`юк: «Дорогі грінченківці, тисячі доріг відкриваються перед Вами. І всі вони ведуть у світ праці та творчості, без яких немислиме людське буття. Бажаю кожному з Вас здоров’я, щастя, мудрих рішень і дій, високих навчальних та професійних досягнень, впевненості у власних силах і постійного самовдосконалення!» Традиційно, ректор вручив грінченківцям дипломи з відзнакою.

40811

Також теплі настанови випускникам та побажання успіхів в подальшій професійній самореалізації пролунали від директорів інститутів і деканів факультетів під час вручення дипломів звичайного зразка.

40810

Університет Грінченка підготував висококваліфікованих фахівців різних напрямків у сферах комп’ютерних наук та інформаційних технологій, фінансів і банківської справи, менеджменту, права, міжнародних відносин, публічного управління та адміністрування, спеціальної освіти, математичного моделювання, психології, музичного мистецтва та хореографії, фізичної культури, філології, журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю, початкової і дошкільної освіти тощо. Київський університет імені Бориса Грінченка готує професіоналів, навички яких є актуальними зараз і залишатимуться такими у майбутньому. Впевнені, що випускники працюватимуть перш за все для розбудови столиці України – міста Києва!

40805

За інформацією Київського університету імені Бориса Грінченка