Ватикан підтримав ідею мера Лондона Бориса Джонсона, щоб актуалізувати латину та викладати її в школах і університетах. Ватикан хоче, щоб мова Ціцерона й Цезаря була поширена і за межами невеличкого міста-держави, де навіть інструкції в банкоматах написані латиною, повідомляє The Daily Telegraph.

Папа Бенедикт XVI готується створити нову Папську академію для вивчення й поширення латинської мови. Президент Папської ради з культури, кардинал Джанфранко Равазі сказав, що в академії викладатимуть “видатні вчені різних національностей, їхньою метою буде збільшити використання й вивчення латини як у церковному, так і в громадському середовищі, у тому числі й у школах”.

Нагадаємо, що латина залишається офіційною мовою Римської католицької церкви, і що більше людей будуть розуміти латинську мова, то простіше буде тлумачити й поширювати вчення церкви. Латина стала винятково мовою католицької церкви після реформ Другого Ватиканського Собору в 1960 році. Досі священики різних національностей добре знали мову, яку світ вважає мертвою або такою, що вмирає.

За матеріалами ubr.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *