03 липня стартував конкурс малюнків «Створи лого Центру» на визначення найкращого логотипу Київського міського центру реабілітації дітей із інвалідністю. Авторами робіт можуть стати діти з інвалідністю віком від 4 до 18 років з усієї України.

За інформацією центру, конкурс триватиме до 7 вересня і відбуватиметься в три етапи. На першому етапі – до 7 серпня – прийматимуть конкурсні роботи. Упродовж цього терміну роботи учасників публікуватимуть на сторінках організаторів конкурсу в соціальних мережах.

Від 7 до 13 серпня підбиватимуть підсумки конкурсу, які триматимуть у таємниці до закінчення всіх етапів. За результатами визначення переможців журі ухвалить письмове рішення та буде опубліковане на сторінках організаторів конкурсу в соціальних мережах після проведення всіх етапів конкурсу.

Другий етап конкурсу триватиме з 14 до 28 серпня. На цьому етапі робота-переможець буде передана на художнє вдосконалення народному художнику України Валерію Франчуку.

Третій етап конкурсу триватиме з 28 серпня до 4 вересня. На цьому етапі художньо вдосконалена робота передається графічному редактору, який перетворить ілюстрацію в електронний формат.

7 вересня відбудеться оголошення результатів конкурсу, виставка всіх малюнків, вручення заохочувальних призів, дипломів, подяк тощо.

Доставка творчих робіт на Конкурс Поштою або власноруч на адресу: Україна, м. Київ, 04086, вул. Олени Теліги, 37Г, Київський міський центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Електронною поштою: скан-копія малюнка на адресу: info.crsrdi@gmail.com.
Вимога до скан-копії – розмір А4, 300 dpi, кольорова.

У разі перемоги малюнка у конкурсі, оригінал роботи необхідно надати на паперовому носії. Роботи, відправлені на паперовому носії, не повертаються авторові.

Детальна інформація за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0BwpQ7m83rk6-WnJhNGkyVm9iV1U/view?usp=sharing

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА