З кожним роком контингент іноземних студентів у Сумському національному аграрному університеті збільшується, що є свідченням довіри до української вищої освіти і зростаючого авторитету СНАУ у світі.

Наразі в Сумському НАУ навчаються іноземці з 25 країн світу – Туркменістану, Туреччини, Іраку, Азербайджану, Замбії, Зімбабве, Нігерії, Лівану, Сирії, Сенегалу, Індії, Китаю та інших.

5 липня 2017 року відбувся випуск іноземних студентів: 60 випускників факультетів економіки та менеджменту, будівельного, харчових технологій, інженерно-технологічного та юридичного отримали дипломи бакалаврів і троє – дипломи спеціалістів.

IMG_3616

Зазвичай церемонія вручення дипломів у СНАУ проходить урочисто й піднесено, у присутності членів вченої ради, вдягнених у мантії. «І нехай всі знання та вміння, які ви отримали в стінах нашого університету, стануть корисні особисто Вам і Вашій країні!» – зазначив ректор СНАУ, звертаючись до випускників. А вони в свою чергу щиро дякують викладачам за отримані знання і безцінний досвід, набутий під час навчання.

IMG_3581

Завершилися урочистості грандіозним концертом, підготовленим іноземними студентами. Його найяскравішим номером став запальний український танок у виконанні африканських студентів.

Інформує прес-служба Сумського НАУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *