7 липня 2017 о 9:30  у приміщені Міністерства освіти і науки України за технічної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса” у режимі онлайн відбудеться семінар на тему: Розроблення та імплементація освітніх програм відповідно до Національної рамки кваліфікацій, Європейських рекомендацій та стандартів із забезпечення якості (ESG) та національних стандартів вищої освіти.

Організатори: Національний Еразмус+ офіс в Україні (проект ЄС) і Національна команда з реформування вищої освіти, спільно з Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки проекту технічної допомоги Національним командам експертів (TAM) Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Цільова аудиторія: викладачі, науковці закладів вищої освіти, Національна команда з реформування вищої освіти (HERE team), представники Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Науково-методичних комісій, організацій роботодавців, Національної академії педагогічних наук України та інших стейкхолдерів, зацікавлених у модернізації вищої освіти України.

Очікувані результати: рекомендації щодо впровадження нових підходів до розробки освітніх програм відповідно до НРК та нових стандартів вищої освіти: опис результатів навчання, компетентностей тощо; буде розглянуто профіль освітніх програм та їх визнання відповідно до Європейського простору вищої освіти.

Під час семінару буде надано рекомендації щодо впровадження нових підходів до розробки освітніх програм відповідно до НРК та нових стандартів вищої освіти: опис результатів навчання, компетентностей тощо; буде розглянуто профіль освітніх програм та їх визнання відповідно до Європейського простору вищої освіти.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.