Днями  заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик і начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома перебували в Теребовлянському районі, де ознайомилися зі станом освітніх справ у   Буданівській і Микулинецькій  загальноосвітніх  школах.

У Микулинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів – опорному закладі освіти, навчаються 460 учнів. На покращення умов здобуття освіти  школярами з державного бюджету виділено чотири  мільйони гривень. Як  використовуються державні кошти в смт. Микулинці цікавився  Юрій Юрик. Він оглянув навчальні кабінети, актовий та спортивний зали, де тривають ремонті роботи, а також обладнання, закуплене для кабінетів фізики, хімії та географії.

wefwefcwev

У с. Буданів Юрій Зеновійович оглянув приміщення місцевої загальноосвітньої школи, де навчаються 127 учнів та ознайомився із потужностями колишнього Буданівського професійного ліцею, який об’єднано із Чортківським вищим професійним училищем.

«Школярі повинні навчатися в нормальних комфортних умовах та здобувати якісну освіту, повноцінно розвиватися духовно та фізично. А тому нам, дорослим, потрібно для цього створити всі умови», — підсумував Юрій Юрик.

Інформує прес-служба управління освіти і науки Тернопільської ОДА