Теплого липневого ранку, 05 липня 2017 року, Комунальний заклад «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат  І-ІІІ ступенів» знову гостинно зустрів  обдаровану учнівську молодь Київської області. Близько 200 юних науковців, учасників профільної навчально-тренувальної зміни природничо-біологічного профілю розпочали своє літо в таборі МАН  в мальовничому куточку Київщини.

Перший день манівського літа пройшов під девізом «Табір МАН: місце де кожен успішний». В дружній та доброзичливій атмосфері під часGo-квесту «Кемп Бридж» діти в інтерактивній формі знайомилися з правилами та законами перебування в таборі, з планом роботи зміни природничого профілю.

06-07-17-11

Друга половина дня відзначилася яскравою спортивною подією, відбулося відкриття спортивної олімпіади «Сходження до Олімпу», а також цікава  гра з елементами тренінгу «Запрошуємо у Friendzone», під час якої обдарована молодь змогли презентувати себе як яскраві, неординарні особистості, а також продемонструвати  свої творчі здібності. Перший день манівського літа став для юних хіміків, біологів, географів яскравим, комунікативно насиченим і дуже активним. Завершенням першого табірного дня  стала конкурсно-розважальна програма «Танцюй у ритмі цього літа!».

06-07-17-10

Враженнями від насиченого на яскраві  події та позитивні емоції дня  кожен зміг поділитися під час вечірнього спілкування «Асорті вражень».

Манівське літо триває!