Сьогодні Українська Академія Лідерства (УАЛ)  — це унікальний майданчик, що гуртує навколо себе здібних молодих людей на основі програми особистісного та суспільного розвитку.

Відтак, програма побудована на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвою на основі цінностей Академії. Тривалість програми – 10 місяців (вересень 2017 – червень 2018). А складовими програми є постійний саморозвиток, робота в команді, поглиблене навчання, волонтерство, всебічне й власне самосприйняття України та світу. Цьогоріч програму Академії буде доповнено й курсом з основ індивідуального  підприємництва.

Під час навчання студенти проживатимуть на базі одного з п’яти осередків Української Академії Лідерства – у Харкові, Полтаві, Львові, Миколаєві або ж у Києві. Вони навчатимуться з провідними викладачами та постійно співпрацюватимуть із менторами Української Академії Лідерства, які підтримують студентів у їх розвитку.  До того ж навчання в Академії безкоштовне, існує лише вступний внесок у розмірі 2000 грн. Решту витрат для студентів покриває інвестиційний фонд Western NIS Enterprise Fund, що створений урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). За словами керівника Української Академії Лідерства Романа Тичківського,  після Революції Гідності в Україні протягом останніх двох років прокинулося нове покоління. Покоління, яке плекає довіру одне до одного, жертовність не лише на рівні сентименту, а й на рівні відповідальної та усвідомленої волі, щоб перетворити свою країну на простір свободи та гідності. Як повідомила Ельзара Галімова, ментор по комунікаціям, УАЛ-Львів, студентами Академії можуть стати 16-18-ти річні випускники шкіл та коледжів,  котрі прагнуть розкрити власний потенціал, розвиватись та змінювати на краще Україну та довколішній світ. А щоб стати студентом Академії, необхідно взяти участь у відбірковому етапі, заповнивши онлайн-анкету на сайті join.ual.org.ua до 20 липня.

Ігор Галущак
Львів

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу