18 липня 2017 року о 9.30 у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Університетська, 1) відбудеться  урочисте відкриття Міжнародної літньої школи з української мови і країнознавства.

Цьогоріч вивчати українську мову і пізнавати нашу культуру зголосилися близько двадцяти учасників з 9 країн світу.

Особливістю літньої школи є те, що кожного року опановувати українську мову і поглиблювати свої знання приїжджають дипломати, підприємці, журналісти, студенти, науковці, службовці та працівники міжнародних організацій із країн Європи та Азії. Українська мова для них – це і професійний інтерес, і інвестиція в майбутнє, адже кожен із них по-своєму планує надалі контактувати з нашою країною, виявляючи також зацікавлення українською культурою. Навчання в Літній школі триватиме впродовж  трьох тижнів і включатиме інтенсивний курс української мови, проектну роботу, майстер-класи, країнознавчі мандрівки та гостьовий лекторій відомих науковців, журналістів, аналітиків, громадських діячів, мистецтвознавців і непересічних творчих особистостей.

Партнери цьогорічної Міжнародної літньої школи: Університет іноземних мов м. Ханкук (Південна Корея), Берлінський університет ім. В. фон Гумбольдта, (Німеччина), Університет Г. Масарика в м. Брно (Чехія).

Довідка: Ініціатором проведення Міжнародної літньої школи «Українська мова і країнознавство» є ГО «Центр україністики», яку створено 2008 року з ініціативи колишнього ректора Львівського національного університету імені Івана Франка, професора Івана Вакарчука та декана філологічного факультету професора Ярослава Гарасима.

Основна мета Центру – популяризація та розширення знань про Україну, українську мову та культуру у світі.

Директор Центру україністики – Ярослав Гарасим.

Координатор Міжнародної літньої школи – Леся Антонів (0505325470).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу