Спортивний табір Корпусу Миру США в Україні «Олімп» розпочав свою діяльність на території Уманського національного університету садівництва. Керівництво університету всіляко підтримує учасників проекту, люб’язно надаючи їм приміщенням  для проведення тренувань та навчання. Головними видами спорту для учасників табору цього року стали волейбол, бейсбол, Алтимат Фрізбі.

68 учнів 7-11класів, з 5 різних областей України (Вінницька, Черкаська, Тернопільська, Полтавська, Луганська), приїхали до Умані з метою навчитися не лише вищевказаним видам спорту, а й стати лідером, гарним другом, партнером у грі та навчитися новому формату мислення, який дозволить нівелювати відмінності в мовних, соціальних, вікових, статевих та інших аспектах, адже не повинні стати на заваді досягнення мети в житті. Учасників табору вчать, що дані розбіжності навпаки – сприяють укріпленню фізичного та морального розвитку, вихованню вмінь та навичок командної гри та духу здорового суперництва не лише в спорті, а й в житті в цілому.

IMG_1477 IMG_1463 IMG_1459

«У цьому й полягає ідея «розмаїття» та вміння працювати саме в такій різноманітній команді», – розповідає Наталія Бикова – регіональний менеджер Корпусу Миру США в Україні, яка прибула зі столиці для підтримки волонтерів та учасників проекту.

Однодумці та колеги Наталії – Тетяна Гайдук – керівник проектів Корпусу Миру США в Україні, Дені Робертсон – директор Корпусу Миру США в Україні, Віктор Гулей – директор служби безпеки Корпусу Миру, – захоплено спостерігають за ходом занять і з непідробною цікавістю радо спілкуються з волонтерами (яких є 12 в команді Корпусу Миру США в Україні), партнерами та працівниками Уманського НУС. Всі вони мають одну спільну мету – мирне співіснування, незалежно від відмінностей.

Табір також включає сесії на такі теми: харчування для спорту, роль спорту у житті людини, гендерні ролі у спорті, а також додаткові сесії про важку атлетику, тактики баскетболу, йогу тощо. Тривалість спортивного табору – 5 днів.

Другий рік поспіль організатори проводять даний захід. Минулого року місцем збору спортивного табору були Вінницькі краєвиди, цього ж року організатори виявили бажання зупинитись саме в нашому чарівному місті, де учасники матимуть нагоду не лише долучитись до спортивних здобутків, а й отримали змогу осягнути красу Софіївського парку.

Бажаємо натхнення та нестримної позитивної енергії учасникам та організаторам проекту, адже ваші дії спрямовані на добро, а значить – ми на вірному шляху!

 

Прес-центр Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу