У рамках благодійного проекту MTG «Єднання заради миру», юнацька команда «Інтер» Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І – ІІІ ступенів – ліцею у жовтні захищатиме честь України на Чемпіонаті світу з міні-футболу в місті Осло (Норвегія).

Успішно зігравши із командами Волинської, Полтавської та Дніпропетровської областей, юні футболісти здобули впевнену перемогу у Всеукраїнському турнірі, відкривши собі шлях до змагань у Норвегії.

Зусилля юних тульчинців не залишилися непоміченими: захисника команди Вадима Шамрая визнано кращим гравцем турніру, а відтак футболісти ФК «Шахтар» Олексій Рац та Разван Гай вручили Вадиму футбольний м’яч з автографами гравців команди.

Та футбол – гра командна, а тому увесь склад «Інтеру» заслуговує на звання кращого. А це гравці: Олександр Наконечний, Вадим Осипчук, Юрій Тульчинський, Ігор Михайлов, Володимир Гудзь, Віталій Ніколаєв і особливо – Василь Богутенко, який за весь період змагань не пропустив жодного м’яча.

Варто зауважити, що перемога юних спортсменів на рівні держави є знаковою для «інтерівців», адже стала чудовим подарунком команді до 15-річчя із дня свого створення.

За інформацією управління освіти і науки Вінницької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу