У селі Смідин Старовижівського району з нагоди початку нового навчального року після реконструкції та добудови спортивної зали відбулось урочисте відкриття школи.  «Якщо у 2009 році на соціально-економічні потреби для Волині уряд виділив 13,5 млн грн, то тільки цього року, і тільки на дитячі садки та школи область вже отримала понад 100 млн грн, ще 64 млн грн – гроші місцевих бюджетів та 16 млн грн – меценатів. Ми не стоїмо на місті, ми маємо реалістичні плани робіт і щоденною копіткою працею реалізуємо намічене», – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко під час урочистостей.

Окрім відкриття відреставрованих навчальних закладів, у Старовижівському районі протягом цього року вдалося капітально відремонтувати 34 вулиці у 22 населених пунктах. Установлено понад 700 вуличних ліхтарів у 33 селах.

У подарунок, Олександр Башкаленко вручив директору навчального закладу Марії Кремінь ключі від нового шкільного автобуса.

«До нас щороку приїжджали депутати та постійно обіцяли, що докладуть зусиль. І лише торік уперше за 16 років сталось обіцяне: ми маємо новеньку школу з новим спортивним залом», – сказала педагог.

Загальна кошторисна вартість школи становить 12 млн 136 тис грн, ремонтні роботи виконали працівники ТзОВ «Будівельник», директор якого Володимир Гурко вручив школярам символічний ключ від нового навчального закладу.

   За інформацією Волинської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу