Володар диких бабаків. Восьмирічний хлопчик «приворожив» альпійських гризунів (фото) - surok 0007Восьмирічний Маттео Вальч чотири роки тому знайшов альпійських бабаків і почав спостерігати за ними. За ці роки він став, мало не членом їх сім’ї. Бабаки зовсім не бояться хлопчика і його підпускають на близьку відстань.

Кожен рік, на два тижні, батьки беруть Маттео, і приїжджають в колонію бабаків в Австрійських Альпах, щоб поспостерігати за тваринами.

– Так дивно спостерігати цей зв’язок між тваринами і людиною. Коли Маттео приходить до бабаків, вони збираються навколо нього, дозволяють себе гладити і годувати, і навіть бавляться з ним. Тим часом від  інших людей вони відразу ж тікають – розповів в інтерв’ю пресі батько хлопчика.

Фотографії цієї «дивної дружби» зробила 46-річна Міхаелла, вчителька МатВолодар диких бабаків. Восьмирічний хлопчик «приворожив» альпійських гризунів (фото) - surok 0005тео.

Володар диких бабаків. Восьмирічний хлопчик «приворожив» альпійських гризунів (фото) - surok 00031

Володар диких бабаків. Восьмирічний хлопчик «приворожив» альпійських гризунів (фото) - surok 0004

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

5 коментар до “Володар диких бабаків. Восьмирічний хлопчик «приворожив» альпійських гризунів (фото)”
  1. Очень умилительно и трогательно. Этот мальчик вырастет настоящим человеком! Здоровья ему и счастья!

    1. На русском “сурок”, а на украинском “бабак”…. Учи РОДНОЙ украинский….Ато только рассказов по поводу “приниження рідної мови”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *