У США 17-річна дівчинка завдяки любові до математики отримала ступінь магістра разом зі шкільним дипломом. Про це повідомляє РБК-Україна.

Стефані Мої стала найбільш юною випускницею університету Джорджа Мейсона (штат Вірджинія). Дівчинка стала магістром навіть напередодні 17-річчя. Диплом бакалавра, за даними американських ЗМІ, Стефані отримала в 13 років,  не відриваючись від навчання в школі. Тепер Стефані планує займатися дослідженнями та працювати над докторською дисертацією.

Вона захопилася математикою ще в першому класі, тоді ж почала займатися геометрією зі своїм батьком, і до кінця четвертого класу вже закінчила шкільну програму з математики. Після закінчення п’ятого класу Стефані почала відвідувати курси місцевого коледжу, і у 13 років вже отримала ступінь бакалавра. Потім вона вирішила продовжити навчання і вступила на магістратуру при університеті. Таким чином до моменту закінчення школи Стефані захистила свою дипломну роботу.

За словами дівчини, вступивши в університет, вона дуже переживала, як до неї будуть ставитися через її вік. “Я не приховувала вік. Просто не називала його. Але якщо хтось питав, то відповідала чесно“, – зазначила Стефані. Заради навчання Стефані довелося пожертвувати багатьма захопленнями ровесників. Однак вона зізналася, що намагається кожні вихідні відпочивати від навчання та проводити час з друзями. Батьки обдарованої дівчини – інженери, і вони не завжди схвалювали її вибір. Однак, коли дівчинка вступила на курси в університет, було очевидно, що її серце належить математиці.

Коли у Стефані запитують, у чому секрет її разючих успіхів, вона відповідає просто – “Нічого нового, просто багато працювати. Безумовно, я не вважаю себе генієм. Ви знаєте, я нічого такого важливого ще не зробила“. Стефані легко дається математика, а от з англійською мовою та історією у неї є труднощі. “Зазвичай, коли я бачу проблему, я розглядаю її як виклик, як пазл, який мені треба скласти. Просто не треба боятися робити помилки. На помилках вчаться. Я робила так багато помилок на своєму шляху. Тепер я точно знаю – просто не треба боятися, і все“, – сказала Стефані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *