На час літніх канікул вищі навчальні заклади Львівщини сприяють забезпеченню рухової активності і відпочинку студентів. Особливо активно це роблять ті ВНЗ, які мають власні спортивно-оздоровчі заклади.

Такий, зокрема, є у Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Спортивно-оздоровчий табір ЛНМУ імені Данила Галицького розташований у сосновому лісі на березі одного з найчарівніших Шацьких озер – Пісочному.

Влітку, у кожну зміну, забезпечується відпочинок понад 200 осіб, зокрема студентів-спортсменів. У таборі є цілий комплекс спортивних майданчиків, де проводять оздоровчо-фізкультурні та навчально-тренувальні заняття відпочиваючі, а також тренуються студенти-спортсмени збірних команд Університету з різних видів спорту. Тут створено всі умови для любителів міні-футболу, баскетболу, волейболу, тенісу, настільного тенісу, шахів, бадмінтону, плавання, веслування на човнах, ходіння по озеру на катамаранах, рибалки, окремих видів легкої атлетики тощо.

У спортивно-оздоровчому таборі працюють досвідчені фахівці, викладачі кафедри фізичного виховання і здоров’я, які виконують роботу інструкторів з фізичної культури та спорту і рятівників. Інструктори проводять різноманітні оздоровчо-фізкультурні та спортивно-масові заходи, змагання, конкурси, дискотеки.

В таборі є свої добрі традиції. Кожен день у таборі розпочинається з підняття Державного Прапора України та виконання національного Гімну. Щозміни проводиться веселий водно-спортивний “День Нептуна”, а також традиційний легкоатлетичний крос.

Залишається сподіватися, що студенти-медики наберуться нових сил у літній період та вже з 2017/2018 навчального року знову активно долучатимуться до участі у змаганнях Універсіади Львівщини.

 Інформує Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *