Відбувся черговий випуск офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного гірничого університету.

На урочисту присягу, що відбулася 29 липня 2017 року, крім випускників, завітали їхні  батьки і друзі.  Як зазначив завідувач військової кафедри полковник М.П. Кондратюк,  теоретичну і практичну військову підготовку отримали 163 студенти, серед них 11 дівчат. Переважно – це студенти Гірничого, решта – представники інших ВНЗ м. Дніпро.

квіти офіцеру

«Позаду нелегкі роки навчання, але вони варті  витраченого часу, і сил,  бо дали нам знання, загартували волю, виплекали наші патріотичні переконання, – зазначив командир взводу Богдан Руденко,  випускник   гірничого факультету.

GUS_4337

«Бажання отримати військову підготовку виникло зважаючи на події, які відбуваються нині на сході країни. Жінкам в Україні треба бути готовими, як кажуть,  «до праці й оборони», –розповідає Яна Китасюк, випускниця Університету митної справи та фінансів м. Дніпро. – Військова кафедра НГУ  – це справжня школа життя. Я вдячна нашим викладачам-офіцерам за їх  уважність і вимогливість».

GUS_4325

Викладачі НГУ, учасники АТО Іван Начовний та Дмитро Кошка  висловили надію, що сьогоднішні випускники кафедри як представники нового духу нації будуть гідною її опорою.

крокують

Інформаційно-аналітичний центр Національного гірничого університету

м.Дніпро