Днями у м. Ковентрі (Сполучене Королівство Великої Британії) відбулася  Міжнародна біологічна олімпіада. Цьогоріч за перемогу у престижному змаганні боролися 260 учасників  із 67 країн світу.

Усі учасники української команди вибороли нагороди на Міжнародній учнівській олімпіаді з біології. Так, 4 українських школярів повернулися додому з бронзовими медалями:

  • Дарина Завадська, випускниця ліцею «Наукова зміна» м. Києва;
  • Катерина Пилипко, випускниця Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Охтирської міської ради Сумської області;
  • Ірина Поплевічева, випускниця гімназії № 287 Святошинського району міста Києва;
  • Юрій Рузін, випускник Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова.

Учні виконували теоретичні та практичні завдання, за результатами яких було визначено місце кожного учасника у загальному рейтингу та розподілено нагороди.

Нагадуємо, що в липні українські школярі також здобули 3 золоті, 6 срібних та 5 бронзових медалей на трьох міжнародних учнівських олімпіадах – з хімії, математики і фізики.

Крім того, наразі – з 27 липня до 5 серпня – національна команда України бере участь у міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики в м. Тегерані (Іран). А у серпні-листопаді на наших школярів чекає ще 3 міжнародні олімпіади – з географії, астрономії та екології.

Інформує прес-служба МОН України