1 серпня 2017 року о 18:00 в електронних кабінетах вступників з’явилася інформація про рекомендації до зарахування на місця державного замовлення. 

У Міністерстві освіти і науки  зазначають, що рекомендації до зарахування на місця державного замовлення отримали 60 тисяч 928 вступників, які мають виконати вимоги до зарахування до 12 години дня 5 серпня.

З переліком необхідних документів, що мають надати абітурієнти можна ознайомитися на сайтах ВНЗ. Невикористані місця будуть надані пільговим категоріям вступників: діти загиблих воїнів АТО та діти Героїв Небесної Сотні; діти воїнів АТО;  учасники бойових дій АТО. Абітурієнти, що вступали на природничі та технічні спеціальності, але не пройшли на бюджет, також зможуть отримати місце, якщо вступники, які отримали рекомендацію до зарахування, відмовляться від бюджету чи не принесуть вчасно оригінали потрібних документів.

Переведення на вакантні місця державного та регіонального замовлення відбуватиметься до 18 серпня.

Якщо після розподілу бюджетних місць у вступників виникнуть питання щодо його справедливості, вони можуть звернутися насамперед до приймальних комісій або ж до ДП «Інфоресурс» та МОН.

Також нагадуємо, що освітні центри “Крим-Україна” та “Донбас-Україна” працюють до 30 вересня.

Інформує прес-служба МОН