Українські старшокласники привезли одне «золото» та дві срібні нагороди з Міжнародної олімпіади з інформатики, що відбулась в Ірані.

Золоту медаль вдалось вибороти учню 11 класу навчально-виховного комплексу «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка – гімназія» (Кіровоградщина)  Антону Ципко.

А одинадцятикласник Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Станіслав Томаш повертається додому зі «сріблом». Таку ж нагороду отримав і учень 10 класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Ілля Коваль.

Цьогоріч  Міжнародна олімпіада з інформатики проходила у місті Тегеран (Іран) з 27 липня до 4 серпня.  На ній змагались 318 учасників із 84-х країн світу.

Нагадуємо, що українські школярі у липні вже ставали призерами інших міжнародних олімпіад. На змаганнях з хімії, математики і фізики вони вибороли 14 медалей, а з біології  – 4. Попереду у них ще 3 олімпіади – з географії, астрономії та екології, які відбудуться у серпні-листопаді.

Довідково: Міжнародна олімпіада з інформатики стартувала ще 1989 року. Представники України у ній беруть участь протягом 25 років. За цей час українські школярі здобули 8 золотих, 24 срібні та 44 бронзові нагороди.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *