Міністерство освіти і науки України оголосило відбір вищих навчальних закладів і наукових установ МОН, яким за кошти держбюджету буде забезпечено доступ до електронних наукових баз даних.

Відбір здійснюватиме спеціально створена Комісія, куди увійдуть представники МОН, Державної-науково-технічної бібліотеки та самих вишів і наукових установ МОН.

Комісія враховуватиме такі критерії:

  • кількість штатних наукових працівників;
  • обсяги фінансування науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт в розрахунку на одного штатного наукового працівника;
  • кількість публікацій у наукових журналах, що включені до електронних наукових баз даних Web of Science Core Collection та Scopus в розрахунку на 100 штатних наукових працівників;
  • спосіб організації доступу до електронних наукових баз даних та наявна матеріально-технічна база, що буде використовуватися у разі надання такого доступу;
  • можливість надання доступу до електронних наукових баз даних представникам інших організацій.

Прийом заявок триватиме до 1 вересня включно. Їх необхідно подавати за зразком, наведеним у додатку 1 до Порядку забезпечення доступу вищих навчальних закладів і наукових установ, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України.

Учасники можуть подати документи на отримання доступу до кількох електронних баз. На кожну з них подається окрема заявка.

Заявки подаються у паперовому вигляді та на електронному носієві у форматі Adobe Acrobat *.pdf, де * – ім’я файлу на адресу: Департамент науково-технічного розвитку, Міністерство освіти і науки України, бульвар Тараса Шевченка, 16, м. Київ, 01601.

Телефони для довідок: (044) 287-89-30, (096) 72-888-68

Інформує прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *