Днями  у столиці діти з аутизмом, що беруть участь в проекті Kids Autism Games, відвідали майстер-клас з приготування бургерів. Це друга подія в рамках проекту, коли діти займаються не спортом, а вчаться кулінарії.

Захід відбувся в рамках проекту «Handmadecharity», який реалізується єврейською платформою Juice.

Діти, що звикли до недільних тренувань на стадіоні Олімпійський, вже другу неділю поспіль збираються на майстер-класи, що допомагають їм освоїти методику приготування тієї чи іншої страви, а також поспілкуватися між собою.

IMG_1467

Дуже важливим для особливих дітей є раціон харчування, а вони неохоче пробують щось нове. Інша справа, якщо цю страву вони зготують власноручно і ще й в оточенні своєї спортивної команди.

IMG_1384

Крім того готування в ресторані відкриває для сімей з дітьми з аутизмом доступ до походу в заклад громадського харчування.

В рамках події під керівництвом досвідчених кухарів 10 дітей з аутизмом під наглядом батьків  спілкувалися, посміхалися, уважно слухали та готували бургери, а потім самі ж смакували їх, пригощаючи рідних. Також дітям провели екскурсію на кухню та майстер-клас з приготування лимонадів.

Kids Autism Games – спортивний дитячий проект для дітей з аутизмом, але його учасники не тільки обожнюють спорт та бігають марафони на рівні з іншими, але й цікавляться кухнею. Його організатори вирішили скористатися періодом літніх канікул та дати змогу діткам відпочити, взявши участь у проекті `HandmadeCharity`. Саме тому зустріч команди Kids Autism Games відбулася в ресторані, де діти з аутизмом вчилися готувати і спілкуватися між собою.

IMG_1470

 

Довідково: KidsAutismGames – це спільна ініціатива Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський», Фонду «Дитина з майбутнім» та Благодійної організації «SPORT for PEACE». Проект почав свою діяльність на початку лютого 2017 року. Щотижня професійні тренери «SPORT for PEACE» тренують біля 20 дітлахів з аутизмом у Зеленому серці НСК «Олімпійський». Такі тренування були розроблені спеціально, щоби через ігрові змагання навчити дітей взаємодіяти між собою, розвинути моторику, поліпшити фізичний стан дітей та привити їм любов до занять спортом.

Juice – благодійна ініціатива, створена молодими людьми для об’єднання єврейської громади навколо добрих справ. Ініціативою реалізується 15 соціальних та культурних проектів для молоді, дітей з особливими потребами та літніх людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *