Одним з пріоритетів Запорізького національного університету є налагодження співробітництва з іноземними вишами і науковими закладами. Про це йшлося під час зустрічі представників вишу з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Швеція в Україні Мартіном Хаґстрьомом.

Сторони обговорили спільну проектну діяльність, академіний обмін студентами й викладачами та  проведення міжнародних заходів. Учасники зустрічі також  розглянули нові напрями співпраці, як-от робота з місцевими громадами, спільні розробки в археології тощо.

Представники ЗНУ вже співпрацювали з навчальними закладами Швеції. Так, Університет м. Шьовде (Швеція) надавав запорізьким викладачам методичну підтримку при заснуванні на базі ЗНУ Україно-швейцарського центру «Англійська для малюків».  А  впродовж 2012-2015 рр. запорізький виш реалізовував проект «Erasmus Humeria» з Лундським Університетом. Окрім цього,  з 2007 до 2016 рр.  науковці факультету соціології та управління ЗНУ брали участь у 12 проектах від Шведського інституту.

За інформацією прес-служби ЗНУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *