Студенти Бердянського державного педагогічного університету відтепер вчитимуться у новій навчальній телестудії для підготовки тележурналістів. Так, нещодавно виш отримав грант від Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Ресурси гранту дозволять придбати сучасне телевізійне обладнання, а також залучити журналістів-практиків для тренінгів та майстер-класів. Планується, що найближчим часом телестудія зможе виготовляти телепродукт, який показуватимуть на спеціально розробленому сайті. Окрім цього, студенти реалізовуватимуть авторські проекти та  спільні проекти з місцевими телеканалами.

Грантовий проект розрахований на рік і розпочнеться 1 вересня 2017 року. У його межах реалізовуватиметься програма впровадження медіаосвіти та медіаграмотності, поширення мирної риторики, навчання журналістської етики  тощо.

Окрім цього, завдяки проекту навчальний заклад зможе розширити й потужності власного медіацентру. Зокрема, покращити лабораторію радіожуналістики, фотолабораторію, редакцію газети та видавничий відділ.

Варто зазначити, що БДПУ вже вдруге отримує грант від Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні – у 2010-2011 рр у виші успішно реалізовувався проект «Розвиток та сучасне технічне оснащення лабораторії радіожурналістики БДПУ для підвищення якості навчання студентів-журналістів».

Інформує прес-служба БДПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *