Днями у Бразилії розпочався міжнародний конкурс Expo-Sciences International 2017 (ESI 2017). Учень гімназії-інтернату-школи мистецтв Артем Самсонов представляє свій винахід – бронежилет зі спеціальною рідиною, що зупиняє кулі. Про це пише Моя Олександрія.

“Розпочався міжнародний конкурс Expo-Sciences International 2017 (ESI 2017), який проходить в Бразилії. Артем Самсонов, учень нашої гімназії, представляє Кіровоградську область і нашу країну. Успіху. Ми тримаємо кулаки“, – написав Олександр Мірошниченко, його учитель фізики у Facebook.

Як розповів педагог, хлопці, яких запросили до Бразилії, виїхали групою з українським куратором.

Нагадаємо, школяр розробив бронежилет, всередині якого спеціальна рідина, в’язкість якої залежить від градієнта швидкості. З рідкого стану вона може блискавично перетворюватися в міцний матеріал. Це відбувається при досить сильному ударі, до якого можна віднести і попадання кулі.

Свою роботу школяр успішно захистив на обласному етапі малої академії наук і представив на київській виставці шкільних винаходів “Майбутнє України”. Кількох учасників київської виставки запросили на міжнародну виставку в Бразилію.