Уперше в Житомирі відбудеться подія небачених масштабів для місцевих любителів ігор КВК. 12 вересня в приміщенні облдержтелерадіокоманії відбудеться фінал чемпіонату та студентської ліги КВК України. Його головним організатором  традиційно є Асоціація «КВК України», допомагатимуть в організації Державна служба молоді та спорту України, головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту, головне управління інформації та комунікації з громадськістю Житомирської облдержадміністрації. Захід проводитиметься в рамках державної молодіжної програми «Чемпіонат КВК України 2012 року» та відбуватиметься за підтримки голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Рижука. Подія також буде приурочена до святкування 75-річного ювілею Житомирської області.

У чемпіонаті братимуть участь 11 кращих команд України. Серед тем, які пропонуватимуть організатори для ігор, головною буде спортивна тематика, зокрема Чемпіонат Європи з футболу 2012. Ведучий ігор – Володимир Шинкарук.

За звання переможця конкурсу “Студенської ліга КВК України” змагатимуться: «Отдыхаем вместе» (м. Хмельницький), «Хлеба и зрелищ» (м. Рівне), «Программа защиты принцесс» (м. Полтава), «С большой буквы» (м. Луганськ), «Одна на всіх» (м. Переяслав-Хмельницький), «Банкомат» (м. Київ). Гра розпочнеться о 15:30.

У XVIII Чемпіонаті КВК України братимуть участь такі команди, як «Animal Planet» (м. Полтава), «Тяп-ляп» (м. Ужгород), «Ильича-ча» (м. Маріуполь), «Кушницька команда» (м. Кушниця), «220 на всіх» (м. Житомир). Початок гри о 18:30.

За словами організаторів заходу, президента Асоціації «КВК України» Михайла Аграната, Житомир може стати столицею КВК в Україні. Адже ці дві гри зніматимуться як «пілотні» версії для трансляції на Першому національному каналі. І якщо якість зйомки буде відповідати відповідним стандартам і задовольнить столичних режисерів, Житомирська облдержтелерадіокомпанія може стати базою для зйомок ігор та фінальних частин усіх змагань Асоціації «КВК Україна».

За інформацією Житомирської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *