Уперше в Житомирі відбудеться подія небачених масштабів для місцевих любителів ігор КВК. 12 вересня в приміщенні облдержтелерадіокоманії відбудеться фінал чемпіонату та студентської ліги КВК України. Його головним організатором  традиційно є Асоціація «КВК України», допомагатимуть в організації Державна служба молоді та спорту України, головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту, головне управління інформації та комунікації з громадськістю Житомирської облдержадміністрації. Захід проводитиметься в рамках державної молодіжної програми «Чемпіонат КВК України 2012 року» та відбуватиметься за підтримки голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Рижука. Подія також буде приурочена до святкування 75-річного ювілею Житомирської області.

У чемпіонаті братимуть участь 11 кращих команд України. Серед тем, які пропонуватимуть організатори для ігор, головною буде спортивна тематика, зокрема Чемпіонат Європи з футболу 2012. Ведучий ігор – Володимир Шинкарук.

За звання переможця конкурсу “Студенської ліга КВК України” змагатимуться: «Отдыхаем вместе» (м. Хмельницький), «Хлеба и зрелищ» (м. Рівне), «Программа защиты принцесс» (м. Полтава), «С большой буквы» (м. Луганськ), «Одна на всіх» (м. Переяслав-Хмельницький), «Банкомат» (м. Київ). Гра розпочнеться о 15:30.

У XVIII Чемпіонаті КВК України братимуть участь такі команди, як «Animal Planet» (м. Полтава), «Тяп-ляп» (м. Ужгород), «Ильича-ча» (м. Маріуполь), «Кушницька команда» (м. Кушниця), «220 на всіх» (м. Житомир). Початок гри о 18:30.

За словами організаторів заходу, президента Асоціації «КВК України» Михайла Аграната, Житомир може стати столицею КВК в Україні. Адже ці дві гри зніматимуться як «пілотні» версії для трансляції на Першому національному каналі. І якщо якість зйомки буде відповідати відповідним стандартам і задовольнить столичних режисерів, Житомирська облдержтелерадіокомпанія може стати базою для зйомок ігор та фінальних частин усіх змагань Асоціації «КВК Україна».

За інформацією Житомирської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу