Відділення Національного Олімпійського комітету України та Асоціації спортивних журналістів України у Запорізькій області підбили підсумки спортивного місяця. За традицією, їхні представники водночас оголосили імена тих, хто заслужено здобув титули кращих спортсмена і тренера липня.

Серед спортсменів міста за спортивними результатами минулого місяця найкращою визнали студентку Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету, легкоатлетку Анастасію Бризгіну.

Нагадаємо, що в липні Анастасія на юніорському чемпіонаті Європи у Гросетто (Італія) виборола дві золоті нагороди. Вона стала першою у змаганнях із бігу на дистанції 400 м. Також у складі української команди в естафеті 4Х400 м мала подолати останній відрізок дистанції. Із чим наша спортсменка успішно впоралася, випередивши представниць інших країн та допомігши національній збірній отримати чергове «золото».

Кращим тренером місяця назвали наставника Анастасії – Костянтина Рурака.

Не менш насиченим на важливі спортивні змагання для Анастасії Бризгіної став цей місяць. У складі національної збірної вона представляла Україну на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні. А в її найближчих планах – участь у Всесвітній літній Універсіаді в Китаї (23-28 серпня).

 Інформує прес-служба ЗНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *