22-29 серпня 2017 року відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з видавництвом «Видавничий дім «Освіта», ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» проводять Всеукраїнський науково-практичний семінар «Web-STEM-школа-2017» з метою ознайомлення педагогів з інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи.

Учасники «Web-STEM-школи – 2017»:

  • ознайомляться з досвідом запровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу;
  • дізнаються про реалізацію STEM-підходів у дошкільній та початковій освіті;
  • обговорять ідеї вчителів-новаторів щодо використання проектно-дослідної діяльності у навчально-виховному процесі тощо.

До участі у науково-практичному семінарі запрошуються: науковці, методисти обласних інститутів післядипломної освіти, працівники районних (міських) методичних кабінетів, керівники навчальних закладів, учителі, інші педагогічні працівники та зацікавлені особи.

Для участі, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://yakistosviti.com.ua

Участь у роботі Web-STEM-школі безкоштовна.

Дізнатися більше та слідкувати за подіями заходу можна за посиланнями: www.imzo.gov.ua та  у мережі Facebook на сторінці групи «Відділ SТЕM-освіти ІМЗО», шукайте/збирайте інформацію за хештегом #webSTEMschool.

WEB-STEM-школа – це простір для спільного навчання, вивчення найкращого вітчизняного та зарубіжного досвіду, знайомство із новаторами сучасної освіти, це майданчик підтримки, об’єднання зусиль освітян, громадських активістів та бізнесу. Ми віримо, що лише спільними зусиллями та діями ми можемо запровадити ті освітні практики, які розвиватимуть компетенції, які необхідні для життя в ХХІ столітті.

WEB-STEM-школа – це унікальний простір нового формату, де зберуться фахівці, які хочуть розвиватися та обмінятися досвідом, де шукають нові ідеї і знання, прагнуть об’єднати зусилля щодо освітніх ініціатив і обговорити проблеми запровадження проектно-дослідної діяльності та STEM-освіти в цілому. Навчання у WEB-STEM-школі – гарна можливість поспілкуватися зі спікерами-новаторами і поставити їм запитання та гуртом розв’язати проблему зі STEM-навчання.

Учасники літньої сесії WEB-STEM-школи будуть мати можливість спілкуватись між собою, поширювати свій досвід на web-сторінках відділу STEM-освіти та у соціальних мережах. Також свої напрацювання учасники зможуть представити під час наступної сесії «WEB-STEM-школи».

Педагоги, які успішно виконають всі умови навчання Web-STEM-школи отримують сертифікат.

 

Коментарі закриті.