Нещодавно на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка пройшла перша міжнародна Літня правова школа з наркополітики (Summer ELSA Law School on Drugs Policy).

Учасниками школи стали представники дванадцяти країн Європи. Подію організував львівський осередок незалежної асоціації студентів-правників ELSA. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Особливістю правової школи була сильна академічна програма. Учасники прослухали лекції від викладачів Львівського національного університету ім. Івана Франка, Українського Католицького Університету та представників провідних юридичних компаній. Лектори розкрили взаємозв’язок між наркополітикою держави та правами людьми, також обговорювали роль «dark web» у нелегальному продажу наркотиків.

Summer ELSA Law School on Drugs Policy складалася з теоретичних і практичних занять. Учасники взяли участь у судових змаганнях у форматі ЄСПЛ, де мали шанс спробувати себе у ролі не лише заявника і держави, а й суддів.

foto1-6b46f9235e1710c86188cb5fbfc73016

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *