З 1 січня 2017 року зарплата вчителів зросла на 50%, і в бюджеті на 2018 планується також закласти поступове підвищення зарплатні. Про це йшлося під час селекторної наради з регіонами щодо підготовки навчальних закладів до 2017-2018 навчального року.

Ми вдячні Уряду за розуміння необхідності інвестицій в освіту. Зараз ми виходимо в активну фазу реформи середньої освіти Нова українська школа, ми багато вимагатимемо від вчителів і ми маємо робити їм крок назустріч та показати, що ми підтримуємо їхні зусилля та бажання до змін“, – зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

З 01.09. 2017 року має зрости заробітна плата всім педагогічним працівникам – вихователям у дитсадках, майстрам у ПТНЗ тощо.

Ми повинні продовжити підтримку педагогів. У проекті бюджету на 2018 рік ми  знову пропонуватимемо підвищення заробітної плати вчителів“,- зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Сьогодні вчителі в середньому по країні отримують:

• молодий вчитель без стажу роботи – 4 825 грн.;

• молодий вчитель зі стажем роботи від 3 до 10 років – 4 851 грн.;

• вчитель I-ї категорії – 6 374 грн.;

• вчитель вищої категорії – 6 836 грн.

Нагадуємо, що МОН мотивує абітурієнтів вступати на педагогічні спеціальності – в 2017 році збільшено державне замовлення для майбутніх вчителів-предметників – 7 405 місць. Загалом за галуззю «Освіта» передбачено 12 315 бюджетних місць.

Інформує МОН України

2 коментар до “На 2018 рік ми знову плануємо підвищення заробітної плати вчителів, – Володимир Гройсман”
  1. Рівнобезумство! Викладачі училищ-коледжів, які стільки літ працюють під постійними змінами, в умовах перевантажень (пишемо програми, лекції, практичні все БЕЗ ПІДРУЧНИКІВ) , без системи, все на суцільному хаосі, отримують як жебраки. Мало того, що не платять належне ще й відпустки нам скорочують, бо навчання тривало до 15 липня… Ото напевно не слід дивуватись, чому там хабарництво, чому підкуп, чому переслідування тих, хто не бере і не дає хабарів. І долю цих закладів не вирішили досі.. Значить хороші фахівці державі абсолютно не потрібні і куди ним тепер- хіба в еміграцію. Раз країні потрібні дурні- нехай подавиться і гройсман і По!

  2. Де це такі зарплати у вчителів?у Кіровограді таких ставок немає!а години?у вчителів не має ставок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *