Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

від 02.04.2012    № 1/9-247

Міністрові освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, відділів освіти районних (районних у містах) держадміністрацій, керівникам навчальних закладів

Щодо роботи освітнього порталу PEDPRESA.COM.

Шановні колеги!

З другого квітня поточного року розпочав свою роботу освітній портал PEDPRESA.COM. державного інформаційно-виробничого підприємства видавництва «Педагогічна преса», що належить до сфери управління  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Одне з головних завдань порталу –  своєчасне надання достовірної інформації з офіційних джерел професійному середовищу та громадськості.

Основні розділи порталу: «Освіта України ONLINE», «В сучасній школі», «Навчальні заклади», «Науковий світ» та «Гарячі новини», які в свою чергу поділяються на підтеми.

Кожен може знайти собі відповідь на все, що його цікавить або турбує.

Активне відвідування сайту освітнього порталу розширить професійний обрій вчителя, викладача, науковця, приведе до зменшення кількості звернень громадян до центральних органів виконавчої влади з освітянських питань.

Міністерство просить довести інформацію щодо роботи порталу PEDPRESA.COM. до директорів загальноосвітніх навчальних закладів, завідуючих дошкільними навчальними закладами, педагогічних, науково-педагогічних, студентських та учнівських колективів, батьківської громадськості.

Заступник міністра                                                               Б. М. Жебровський

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “ЛИСТ МОНМОЛОДЬСПОРТУ ЩОДО РОБОТИ ОСВІТНЬОГО ПОРТАЛУ PEDPRESA.COM”
  1. Дуже добре, що можна буде швидко знайти потрібну інформацію. Дякуємо за портал!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *