18 серпня 2017 року о 10:30 Освітній портал “Педагогічна преса” у режимі онлайн транслюватиме  Всеукраїнську серпневу конференцію педагогічних працівників, що відбуватиметься за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра освіти і науки Лілія Гриневич.

Говоритимуть про реформу загальної середньої освіти – Нова Українська Школа та Державний стандарт початкової загальної освіти.

Також будуть презентовані оновлені навчальні програми для 5-9 класів та інформація щодо підготовки навчальних закладів до 2017/2018 навчального року.

5 коментар до “Онлайн. 18 серпня – Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників за участі Володимира Гройсмана та Лілії Гриневич”
 1. Скільки ж іще можна дурити в Україні людину, яка за час навчання у школі прагне опанувати мистецтво благополучного життя, відсутністю у навчальному плані ідеї і методу САМООРГАНІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ, які єдино здатні гарантувати їй творче самопізнання і продуктивну життєву самореалізацію?! Українська школо! Лелій у людині САМО!

 2. Щиро підтримую ідею та нові підходи до навчання щодо Нової української школи

  1. У чому ж саме Ви бачите нові ідею та підходи до навчання людини у вітчизняній школі??!

 3. На даний час виникли проблеми з інтернетом на території КІМО. (Екскаватор перебив кабелі живлення ЦОД КІМО). Фахівці роблять усе можливе, щоб вирішити проблеми. Ми запустимо трансляцію, щойно з’явиться інтернет. Також буде повний запис конференції (пізніше). Перепрошуємо за тимчасові незручності.

  Цікаве співпадіння) В МОН немає коштів на 3G модем? Вам подарувати? Так пишіть мені на пошту.

  1. Щиро дякуємо за піклування, але:
   1) Ми не МОН
   2) ЗG модем не допоможе, коли відбувається захід за участі прем’єра
   3) на нашій сторінці була трансляція з телефону
   4) ми закінчили обробку і надаємо відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *