Днями у місті Кропивницькому відбувався форум “Молодь Кіровоградщини: здобутки, проблеми, перспективи”, приурочений до 26-ї річниці незалежності України.

Участь у заході взяли молоді науковці, фахівці з соціальної роботи, соціологи, представники молодіжних організацій регіону, новостворених ОТГ, освітяни та працівники культури, керівники гуртків дитячо-юнацьких центрів, автори молодіжних проектів.

Привітали учасників форуму перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Міністерства молоді та спорту Марія Карчевич та начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Уляна Соколенко.

Молодь – рушійна сила змін в країні. І такий інтерактивний інформаційно-дискусійний формат заходу дозволяє ефективно визначити проблеми, які потребують втручання влади“,– зазначив Сергій Коваленко, відкриваючи форум.

Марія Карчевич у своєму виступі наголосила, що будь-яка державна політика повинна бути обґрунтованою та доказовою, саме тому розвиток молодіжної сфери, зокрема, має враховувати потреби і запити молодих людей. “І саме присутність на молодіжному форумі представників виконавчої влади, місцевого самоврядування і громадськості дає можливість обговорити актуальні питання, ідеї й пропозиції та виробити спільне бачення розвитку молодіжної політики на різних рівнях“, – підкреслила начальник відділу.

Представник Мінмолодьспорту також акцентувала увагу на питаннях активізації міжрегіонального діалогу, розвитку молодіжної інфраструктури та важливості залучення молодих людей до процесу ухвалення рішень у громадах, де вони мешкають.

Окрім цього, під час заходу було обговорено та проаналізовано питання про внесок молодих громадян у становлення української державності, новітні тенденції та ефективні форми реалізації державної молодіжної політики, здобутки та проблеми Кіровоградщини у сферах політики, культури спорту, військової галузі, журналістики, молодіжних громадських організацій тощо.

За результатами форуму ухвалено резолюцію та пропозиції щодо подальшого розвитку молодіжної політики й заходів, які необхідно зробити в цьому напрямі.

Інформує прес-служба Мінмолодьспорту