Сьогодні під час Всеукраїнської серпневої конференції педагогічних працівників Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів України прийме постанову, яка зніме з вчителів обов’язок перепису дітей шкільного віку.

“Більшість моєї родини – це освітяни. Я пам’ятаю, як моя мати ходила по квартирах і робила перепис дітей шкільного віку. Я пам’ятаю, яке це невдячне навантаження. Я чекаю цієї ініціативи, вже Лілія Михайлівна її спрямувала в Уряд, ми її знайдемо і вже на найближчому засіданні приймемо постанову“, – заявив  Володимир Гройсман.

Нагадаємо, щоліта вчителі (часто перебуваючи у відпустці) обходять будинки та квартири у своєму мікрорайоні, аби зробити перепис дітей шкільного віку. Потім ці дані передаються в місцеве управління освітою.

2 коментар до “Володимир Гройсман пообіцяв, що вчителі більше не робитимуть перепис дітей шкільного віку”
  1. Ну да, особенно в сельской местности очень неприятно бродить, собаки, грязь..
    Часто люди не понимают зачем незнакомцы ходят по квартирам и спрашивают данные детей, пару раз вызывали милицию, грозили расправой. Такое себе развлечение.

  2. Супер. Якщо відмінять перепис мікрорайону, це буде дуже класно. Буде більше часу підготувати класи до зустрічі дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *