Другокурсниця факультету іноземної філології (спеціальність «Французька мова та література») Запорізького національного університету, майстер спорту із шашок Анна Дмитренко нещодавно повернулася з нагородами з чемпіонату Європи із шашок серед юніорів.

За результатами престижного змагання на рахунку Анни – відразу три медалі. Вона виборола «срібло» в класичній програмі та дві бронзові нагороди – у швидкій грі та в бліц-грі.

До речі, для 19-річної студентки – це вже третій чемпіонат Європи поспіль, на якому вона отримує престижні нагороди.

Анна Дмитренко 1

За словами самої Анни, цього разу вона мала сумнів у своєму успішному виступі в змаганнях із класичної програми. Проте спортсменка не програла жодного разу в дев’яти партіях і в результаті здобула «срібло» чемпіонату. У швидких шашках Анна Дмитренко теж провела дев’ять партій. Вона також не мала жодного програшу й виборола «бронзу». У своєму улюбленому виді спорту – бліц-грі – вона виступала в командному заліку разом з іншим запорізьким шашкістом Єгором Бобковим. За результатами змагання, збірна України здобула «бронзу».

Варто відзначити, що попереду в Анни – чемпіонат світу з шашок серед юніорів, який відбудеться у Польщі наприкінці жовтня. Минулого та позаминулого року запорізька спортсменка ставала головним призером цього престижного змагання.

 Інформує прес-служба Запорізького національного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *