29 серпня о 12:00 за технічної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса” відбудеться онлайн трансляція прес-конференції на тему:  Результати проведення першої сесії «Web-STEM-школа-2017».

Нагадаємо, що відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з видавництвом «Видавничий дім «Освіта», ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» протягом тижня (22-29 серпня) проводить Всеукраїнський науково-практичний семінар «Web-STEM-школа-2017» з метою ознайомлення педагогів з інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи.

Педагоги мають змогу навчатися, спілкуватися з однодумцями, знайомитися з досвідом запровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, шукати креативні рішення та надихатися новими ідеями.

Під час прес-конференції представники організаційного комітету поділяться враженнями, представлять статистичні данні про учасників, відповідатимуть на актуальні запитання та обговорять перспективи розвитку проекту.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.

Учасники можуть поставити запитання завчасно та в режимі онлайн у коментарях на цій сторінці.

Довідково: WEB-STEM-школа – це простір для спільного навчання, вивчення найкращого вітчизняного та зарубіжного досвіду, знайомство із новаторами сучасної освіти, це майданчик підтримки, об’єднання зусиль освітян, громадських активістів та бізнесу. Ми віримо, що лише спільними зусиллями та діями ми можемо запровадити ті освітні практики, які розвиватимуть компетенції, які необхідні для життя в ХХІ столітті.

WEB-STEM-школа – це унікальний простір нового формату, де зберуться фахівці, які хочуть розвиватися та обмінятися досвідом, де шукають нові ідеї і знання, прагнуть об’єднати зусилля щодо освітніх ініціатив і обговорити проблеми запровадження проектно-дослідної діяльності та STEM-освіти в цілому. Навчання у WEB-STEM-школі – гарна можливість поспілкуватися зі спікерами-новаторами і поставити їм запитання та гуртом розв’язати проблему зі STEM-навчання.

 

Більш детальна інформація тут:  Освітян запрошують на Всеукраїнський науково-практичний семінар «Web-STEM-школа-2017»

Коментарі закриті.