3 вересня у Львові на площі перед пам’ятником Іванові Франкові відбулася урочиста церемонія зустрічі учасників VIІІ Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну» – про це повідомила заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба. Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!» є найбільш масовим європейським аматорським  велопробігом.

Учасників Всеукраїнської велоестафети вітали  начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Юрій Майборода, президент обласної федерації велоспорту Львівщини Юрій Моравецький, Олімпійський чемпіон 2008 року з кульової стрільби Олександр Петрів, тренер олімпійської національної збірної команди з велоспорту на Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні львів’янин Орест Тичко та ін.
Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода урочисто передав Прапор Львівської області капітанові команди велосипедистів Львівщини, майстрові спорту Андрієві Каргуту.

Також свої мистецькі виступи подарували учасникам урочистого дійства студентка Львівського державного училища культури і мистецтв Наталія Султан, танцюристи львівського клубу спортивного танцю «Аеліта» (керівник Юрій Прочко) та духовий оркестр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (керівник Богдан Кладько).

Проміжний старт Всеукраїнської велоестафети у місті Львові відбудеться сьогодні, 4 вересня. Спортсмени вирушать через Жовківський, Кам’янка-Бузький та Радехівський  райони до межі Волинської  області.

Нагадаємо, на проміжний фініш до Львова прибули понад 70 учасників, які представляють команди Хмельницької, Тернопільської, Вінницької, Чернівецької, Івано-Франківської та  Закарпатської областей.

На Латерському перевалі (межа Закарпатської та Львівської областей) до учасників західного напрямку одного з найбільших європейських аматорських велопробігів долучилася команда велосипедистів Львівщини.

Довідково:
У рамках року спорту та здорового способу життя в Україні та з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України з 31 серпня по 8 вересня 2012 року Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України і партнерів фармацевтичної корпорації «Артеріум» проводять восьму Всеукраїнську велоестафету «Спорт для всіх єднає Україну!».

Велоестафета охоплює всі регіони України та проходить за трьома маршрутами одночасно: до Києва велосипедисти стартують з Тернополя, Хмельницького, Вінниці, Севастополя, Луганська та Одеси.

Загальний кілометраж західного, східного та південного маршруту складає 5 000 км. На останньому етапі велоестафети колона буде налічувати 350 учасників, а також усіх охочих, що приєднаються до велоколони.

Команди пронесуть по території України прапор своєї області і встановлять його в м. Києві 8 вересня 2012 року під час урочистого фінішу, в День фізичної культури та спорту України.

За інформацією Львівської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *