XIX Форум видавців у Львові відправить гостей у мандри -12 – 16 вересня 2012 року відбудеться XIX Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові» – найголовніша і найочікуваніша в Україні книжкова, літературна та культурна подія року. В рамках «Форуму видавців у Львові», як завжди, – і улюблені традиційні заходи, і багато новацій.

Цього року Форум очікує близько 800 учасників з України, Польщі, Росії та Європи, які презентуватимуть останні новинки книговидання, проводитимуть автограф-сесії, майстер-класи, обговорення та дискусії. Традиційно під час відкриття Форуму видавців відбудеться нагородження переможців премії «Найкращої книги Форуму-2012».

Львівський міжнародний літературний фестиваль відправлятиме гостей у мандри світом і часом, адже 2012 літературно-фестивальний рік робить акцент на подорожах і на двох вагомих постатях літературного процесу – поеті-філософі Григорії Сковороді і письменнику-художнику Бруно Шульцу.

Підтримуючи тему подорожей, фестиваль очікує на гостей із різних міст України та 16 країн світу: Австралії, Австрії, Великої Британії, Грузії, Латвії, Македонії, Норвегії, ПАР, Польщі, Росії, Сербії, Словаччини, США, Хорватії, Чехії та Швеції. Письменники знайомитимуть відвідувачів із культурними традиціями, літературними особливостями країн, зі своїми творчими новинками та планами.

За матеріалами afishalviv.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *