Права зірок: Брюс Уїлліс погрожує судом Apple - Уиллис57-річний актор готується подати судовий позов на Apple, вважаючи, що її ліцензійна угода на використання магазина iTunes обмежує права споживачів.

Справа в тому, що за умовами угоди жоден з треків, який користувач отримує в iTunes Store, у результаті йому не належить — він ними користується фактично на правах оренди. Користувачі можуть лише “позичити” музику. Тож будь-яка музична бібліотека стає непотрібною після смерті її власника.

Ось і Брюс Уїлліс, з’ясувавши, що оплата треків не передбачає їх придбання, зрозумів, що не зможе передати колекцію треків вартістю близько 60 тис. доларів своїм дочкам, які, власне,  і викачували їх з iTunes, користуючись аккаунтом і кредитною картою батька.

Актор, правда, доручив своїм юристам створити фонд, що стане власником придбаних в iTunes музичних записів. На думку актора, такі дії дадуть змогу обійти умови договору — а якщо ні, то без суду не обійтися.

Кінозірка також погрожує в судовому порядку домогтися розширення прав користувачів iTunes. “Закон, звичайно, враховуватиме нинішню ситуацію, але в ідеалі Apple та інші схожі компанії повинні змінити свою політику для комфорту їх клієнтів”, – заявив журналістам адвокат актора Кріс Уолтон. Зокрема, йдеться про заборону ділитися завантаженими з iTunes треками з друзями.

За матеріалами “Юридичного вісника України”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *