У кожного вчителя, методиста виникає потреба в актуальних та достовірних документах для підготовки до нового навчального року. Спостереження свідчать, що педагоги часто довіряють документам, які є застарілими, не мають регуляторної сили або ж із сумнівним методичним викладом. Тому постало завдання сформувати зібрання нормативних документів для індивідуальної роботи кожного вчителя.

Для його вирішення Український інститут нормативної інформації підготував нові унікальні видання: УЧИТЕЛЬСЬКІ КОДЕКСИ для початкової та основної школи. Вони зосередили документи, що регулюють організацію і планування навчального процесу.

У кодексах зібрано та упорядковано нормативно-правові акти, інструктивно-методичні листи та роз’яснення, якими керується вчитель у своїй професійній діяльності. Акценти зроблено на забезпеченні оновленими навчальними програмами без пошуку в інтернеті, а також зразками календарно-тематичних планів з кожного предмета, які допомагають у робочому плануванні.

Кодекс має дві частини: друковану (журнальну) і електронну (компакт-диск). В останній подаються документи великого обсягу.

Детальніше про видання ? на сайті «Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу» за посиланням: http://libcenter.com/images/pdf/uchitelyskiy-kodeks-buklet-web.pdf

Учительські кодекси — перший крок до академічної свободи вчителя. Підготовлені на виконання програми Всеукраїнського експерименту з впровадження інноваційного освітнього проекту «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо».

Рекомендується для шкіл відповідного ступеня (колективне користування), а також для індивідуального користування вчителям, методистам, креативним фахівцям у ході реформування нової української школи.

 

Новинки будуть представлені на Львівському форумі видавців, що відбудеться у м. Львові 13-17 вересня. Тут же можна ознайомитися з першими випусками ще одних шкільних інноваційних продуктів: електронних баз даних «Особиста бібліотека вчителя» та «Наставництво у дитячому читанні». Виставковий стенд іменується “Шкільний бібліотечно-інформаційний центр” (Палац мистецтв, 3-й поверх).

Запрошуємо на зустріч!

Детальніше з виданнями та умовами придбання можна ознайомитись на сайті «Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу» за посиланням: www.libcenter.com.

Інформує Український центр нормативної інформації

 

 

2 коментар до “Учительський кодекс – інформаційна готовність вчителя до початку навчального року”
  1. Такий би кодекс ой як знадобився би й нам, освітянам ВНЗ І-ІІ р.а., АЛЕ ЗНОВУ МИ – ЗА БОРТОМ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *