Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті навчально-виховного комплексу «Ерудит» і привітав школярів з початком нового навчального року.

Сьогодні зранку 32 тисячі першокласників у Києві йдуть до школи. Бажаю всім дітям бути сильними, здоровими, гармонійно розвинутими“, – зазначив Віталій Кличко.

Мер також привітав дітей, вчителів і батьків з відкриттям нової сучасної школи. Він розповів, що минулого року місто взяло на себе зобов’язання завершити будівництво школи, яке було призупинене через брак фінансування ще у 2009 році. І зараз ця школа відповідає всім сучасним критеріям: гарна, простора, з новітнім обладнанням, системою відеоспостереження.

Він відзначив, що крім цієї школи на Солом’янці, у Києві сьогодні відкривається ще дві школи у Дарницькому районі. “І ми повинні частіше відкривати нові школи. І будемо це робити“, – наголосив Віталій Кличко.

Віталій Кличко привітав школярів з початком нового навчального року і висловив переконання, що в нових комфортних умовах діти повинні вчитися набагато краще. “З першим вересня! Зі святом знань! Я бажаю вам, щоби у цій школі ви отримували виключно позитивні емоції і необхідні знання. Мрійте – і кожна мрія обов’язково стане реальністю, якщо будете наполегливо працювати над її втіленням!” – зазначив мер Києва.

Відкриття нової школи на Солом’янці також відвідав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *