Міністерство внутрішніх справ разом з Нацполіцією та Консультативною місією ЄС започаткувало акцію з безпеки дорожнього руху для школярів “Будь помітним! Безпека понад усе!”, у рамках якої учням 200 шкіл роздадуть світловідбиваючі елементи. Про це під час урочистої лінійки в одній із шкіл Києва заявила заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук, повідомляє УНН .

Сьогодні ми розпочинаємо акцію у семи областях. У 200 школах будуть роздавати школярикам, спочатку першокласникам, а потім і всім учням, світловідбиваючі елементи – флікери, флайтери, для того аби вони були помітними, для того щоб вони були в безпеці“, – зазначила Т.Ковальчук.

Вона зазначила, що безпека на дорозі має бути найголовнішою для школярів, які з початком навчального року починають більше самостійно рухатися містом.

За її словами, сьогодні правоохоронці в рамках акції розповідатимуть учням про існування флікерів, флайтерів і їх користування. Проект працюватиме у Києві, Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Черкасах, Харкові та Чернівцях.

Фінансує акцію Консультативна місія ЄС з реформування сектору цивільної безпеки України. Провідний радник місії з питань взаємодії з громадськістю Вільям Брейм підкреслив необхідність впровадження Стратегії безпеки дорожнього руху до 2020 року.

Ця стратегія – “дорожня карта” на найближчих три роки для відомств, залучених до забезпечення безпеки дорожнього руху“, – сказав він.

В.Брейм додав, що для впровадження стратегії необхідна політична воля.

У свою чергу перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький додав, що в Україні також започаткована програма “Шкільний офіцер”.

Ми плануємо розвивати її і продовжувати на ще п’ять областей України. Таким чином, вже до кінця року ми покриємо 10 областей і кожна школа буде знати свого шкільного офіцера поліції і буде мати можливість по будь-яких моментах звертатися, співпрацювати і налагоджувати дружні відносини“, – сказав О.Білошицький.

Джерело: Українські національні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *