Права зірок: Круз платитиме дочці $ 440 тисяч аліментів на рік - крузТом Круз і Кеті Холмс офіційно розлучилися після п’яти років шлюбу: процес виявився на рідкість швидким.

Днями в суді Нью-Йорка було підписано остаточне свідоцтво про розлучення пари, повідомляє РИА “Новости”. Видання зазначає, що шлюборозлучний процес Круза і Холмс виявився на рідкість коротким – колишня дружина голлівудської кінозірки подала на розлучення менше двох місяців тому. Том і Кеті пообіцяли зберегти дружні відносини і спільно виховувати свою шестирічну дочку Сурі.

На початку липня повідомлялося, що колишнє подружжя домовилися про умови розлучення і права на дочку. Жодна зі сторін не розголошувала деталей “особистої” угоди, але і Том, і Кеті згадали про те, що пріоритетом для них було вирішення питання про право опіки над їхньою донькою. “Ми маємо намір проводити спільну роботу з виконання наших батьківських обов’язків. І в першу чергу дбати про інтереси Сурі та її належне виховання”, – сказано в угоді.

Таблоїди багато писали про романтичну історію Тома Круза і Кеті Холмс: у червні 2005 року він зробив їй пропозицію на Ейфелевій вежі в Парижі, а одружилися вони в листопаді 2006 року в італійському замку. Том Круз, як відомо, є зараз одним з лідерів секти саєнтологів, і його активна відданість цій релігії викликає суперечливі відгуки.

Після одруження на Кеті Холмс Круз взяв під суворий контроль особисте життя своєї дружини, всіляко обмежуючи її права і свободи: молодій жінці було заборонено довго розмовляти по телефону і займатися улюбленими нею караоке, ліпленням, керамікою і малюванням.

Том також не дозволяв своїй дружині ходити по барах і ресторанах. Кеті могла займатися шопінгом лише після попереднього узгодження з чоловіком, а розважатися тільки разом з ним. Наприклад, їй дозволялося грати з ним у його улюблені спортивні ігри та спільно навчатися керуванню літаком. Круз також повністю контролював кар’єру Кеті, дозволяючи їй брати участь тільки в тих проектах, які він схвалив.

Відповідно до шлюборозлучної угоди, Кеті не отримає від колишнього чоловіка грошей на особисті витрати, однак він буде виплачувати аліменти на Сурі у розмірі 33 тисячі доларів на місяць, або 440 тисяч доларів на рік.

Аліменти Круз буде платити до досягнення Сурі 18-річного віку. 50-річний актор також буде оплачувати медичні та стоматологічні витрати Сурі, буде платити за її навчання в школі та коледжі. Гроші переказуватимуться через електронні перекази, повідомляє The Daily Mail.

Кеті збереже одноосібну опіку над Сурі, при цьому Том Круз отримав права відвідувати дитину. Разом з тим, Кеті не вдалося домогтися переведення Сурі в католицьку школу, як вона прагнула.

Сурі не потрапить до інтернату саєнтологічної організації Sea Org, відомої своїми жорсткими правилами і фанатичною відданістю релігійним догмам, але їй доведеться вчитися в школі саєнтологічної спрямованості.

Видання нагадує, що Кеті Холмс, якій зараз 33 роки, вийшла заміж за Тома Круза в 2006 році, коли він уже був одним із найбільш високооплачуваних акторів. Якби їх шлюб тривав 11 років, Холмс могла б претендувати на половину його статку, що оцінюється зараз у 250 мільйонів доларів.

За матеріалами “Юридичного вісника України”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *