12 вересня 2017 р. (9:00-16:30) Національний Еразмус+ офіс в Україні в співпраці з Представництвом ЄС в Україні, Міністерством освіти і науки України та Національною академією педагогічних наук України проводять семінар «Процедури, інструменти та критерії в межах системи забезпечення якості вищої освіти» за підтримки місії технічної допомоги Виконавчого агентства з питань культури, освіти та аудіовізуальних засобів (EACEA). 

Онлайн-трансляцію проводить Освітній портал “Педагогічна преса”

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.

Захід спрямований на реформування вищої освіти за кластерами – забезпечення якості та університетське врядування, на яких фокусуються результати проектів Темпус та Еразмус+.

Очікувані результати: рекомендації щодо розвитку внутрішньої та зовнішньої систем забезпечення якості вищої освіти, процедур, підходів, методів, інструментів, критеріїв оцінювання якості відповідно до ESG.

Програма_семінарHERE_12.09.17_укр

Programme_seminarHERE_12.09.17_eng

Invitation_letter_semTAM_HERE_12.09.17

Формат семінару передбачає виступи Національних експертів з реформування вищої освіти Програми Еразмус+, а також європейського експерта з якості, професора Люсьєна Болярта (Lucien Bollaert), одного із розробників Стандартів та рекомендацій щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти (ESG), Європейської рамки кваліфікацій (EQF), заступника голови Комітету Європейського реєстру із забезпечення якості вищої освіти (the European Quality Assurance Register for Higher Education, EQAR) у 2008-2017 рр. та дискусію в групах щодо ролі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, керівництва ВНЗ, викладачів, студентів і роботодавців у забезпечення якості в рамках розвитку стандартів вищої освіти та акредитації, освітніх програм і НРК, урядування та автономії.

Місце проведення: Національна академія педагогічних наук України, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-A

Мова заходу: українська, англійська (переклад забезпечується).

Умови участі: безкоштовно, проїзд не відшкодовується. Учасники забезпечуються кава-брейками.

Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена. Запрошуємо заповнити електронну форму та надіслати до 14:00 8 вересня 2017 р.

Підтвердження про реєстрацію буде надіслане на електронну пошту учасника до 14:00, 11 вересня 2016 р.