Днями  у Сумському державному університеті відбувся традиційний захід «Ярмарок інтересів», мета якого – познайомити першокурсників із напрямами позанавчальної діяльності, надати докладну інформацію щодо гуртків художньої самодіяльності, клубів за інтересами, спортивних секцій, студентських організацій, які працюють на базі вишу.

8

Всі, хто завітав на Ярмарок мали змогу не тільки записатись у гуртки та секції, але і взяти участь в інтерактивних конкурсах та вікторинах, танцювальних батлах, сфотографуватись у різноманітних фотозонах, послухати виступи учасників вокальної студії. Найактивніші відвідувачі заходу отримали пам’ятні сувеніри з символікою СумДУ за участь у конкурсах і перемогу у вікторині.

7

Сподіваємось, що кожен першокурсник знайде в СумДУ заняття до душі і зможе з користю проводити свій вільний час. Всі, хто не встиг записатись у гуртки та секції, можуть зробити це вже безпосередньо в аудиторіях, де працюють колективи: гуртки художньої самодіяльності (танцювальні, вокальні, студентський театр, гурток ведучих, інструментальний) – Г-411 та Г-412 (Культурно-мистецький центр);  гурток «Краяни», Клуб інтелектуальних ігор, «Школа вожатих» – Г-612 (відділ позанавчальної роботи); волонтерський загін – Г- 414 (відділ соціальної роботи зі студентською молоддю). У спортивні секції бажаючі можуть записатись у спортивному клубі (2-й поверх спортивного комплексу).

Інформує прес-служба СумДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *