Сучасні комп’ютери та мультимедійне обладнання. Таку допомогу від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) отримали п’ять шкіл Царичанської громади. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку ДніпроОДА.

«Втілювати проекти наших громад у життя вже не вперше допомагають міжнародні організації. Зокрема, представники американського проекту «DOBRE» з підтримки децентралізації провели конкурс на кращі ідеї, а тепер – фінансують їх. Дванадцяти громадам області допомагають зводити волейбольні поля, проводити освітлення. У Царичанському ж районі облаштувати комп’ютерні класи у п’яти селах», – розповіли в департаменті.

Сучасні комп’ютери отримала Бабайківська, Прядівська та Преображенська школи, а мультимедійні дошки – школи Михайлівки та Юр’ївки.

«Відкриття комп’ютерних класів – це перший результат співпраці Царичанської громади з програмою «DOBRE». Це наші короткострокові цілі. Ми запитали у громади, якої вони на даний момент потребують допомоги і вони обрали підтримку сільських шкіл та забезпечення їх комп’ютерами, мультимедійним обладнанням. Програма «DOBRE» також працює над довгостроковими цілями: залученням громадян в управління громади, підтримка їх економічного розвитку, якісне надання послуг жителям», – зазначив керівник програми «DOBRE» Бері Рід.

_1_15047003551450-D42

Інформує прес-служба ДніпроОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *