Кафельников виступить за збірну України? - 05.09 Кафельников играет за УкраинуНайтитулованіший тенісист Росії, олімпійський чемпіон Ігор 2000 року в Сіднеї Євген Кафельников вирішив виступити на олімпійському турнірі з гольфу на Іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро за збірну України. Кафельников наголосив, що з Асоціацією гольфу Росії (АГР), почесним членом якої він є, в нього “контактів особливих немає”, повідомляє РІА Новини.

На думку Кафельникова, в АГР працюють “некомпетентні люди, які не знаються на гольфі”. Колишній тенісист зазначив, що розгляне пропозицію від українців, якщо воно надійде. У той же час, за словами Кафельникова, інформація про те, що він вже отримав вигідну пропозицію від президента харківського клубу Superior Golf Club, “швидше за все, вірна”. Спортсмен сказав, що українці готові профінансувати його підготовку до Олімпіади.

Гольф на Іграх в Ріо-де-Жанейро буде представлений в олімпійській програмі вперше з 1904 року. Кафельников, який серйозно зайнявся гольфом після закінчення тенісної кар’єри, в 2011 році виграв чемпіонат Росії з цього виду спорту.

38-річний Кафельников народився в Сочі. Інформація про наявність у нього українського громадянства в пресі доки що не з’являлася.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *