15 вересня 2017 року об 11:00 у Київському університеті імені Бориса Грінченка (м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, ауд.227) відбудеться відкрита лекція “Фактори економічного розвитку” доктора філософії з економіки, професора Школи менеджменту імені Уезерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (Weatherhead School of Management Case Western Reserve University (США) Романа Шеремети.

У рамках лекції відбудеться презентація книги “Реформація. Успіх Європи і шанс для України” (за ред. Романа Шеремети та Ольги Романенко), написану вченими із п’яти країн світу, у якій проаналізовано причинно-наслідковий зв’язок між Реформацією і подальшим економічним та науковим розвитком країн Європи. Книга присвячена 500-річчю Реформації.

Також Роман Шеремета поділиться секретами покращення рейтингу українських університетів – розповість про ранжування університетів, журналів та професорів у світі.

Роман Шеремета – спеціаліст в експериментальній економіці та теорії ігор. Знання у цих областях застосовує в багатьох інших дисциплінах: поведінковій економіці, конфліктології, теорії галузевих ринків, економіці праці й держсектору. Входить до складу редколегії видання Journal of Economic Behaviour and Organization з третьої категорії рейтингу Academic Journal Guide. Кращий науковець України за версією журналу
«Forbes» 2015 р.

Охочих відвідати захід просимо зареєструватися до 13 вересня, 13.00.

Інформує прес-служба Київського університету Імені Бориса Грінченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *