Грандіозна подія – свято фізичної культури і спорту, молодості і здорового способу життя – відбулася на спортивному майданчику Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за підтримки адміністрації університету на чолі з ректором Олександром Безлюдним, профкому (голова – Валентин Хитрук) в рамках Дня фізичної культури та спорту Олімпійського року та Олімпійського тижня.

Цьогоріч у традиційному святкуванні взяли участь керівники навчального закладу, викладачі та гості, а його головними дійовими особами стали студенти, які представляли всі навчальні підрозділи університету.

Відбулися масові спортивні змагання та нагородження студентів, які у 2016-2017 році досягли найкращих спортивних досягнень. А це не багато не мало, а сотні перемог. Впродовж минулого навчального року наші спортсмени здобули: 74 золотих, 57 срібних та 61 бронзову нагороди на обласних, Всеукраїнських і міжнародних змаганнях, чемпіонатах Європи та світу. 5 спортсменів університету виконали норматив кандидата в майстри спорту України. 15 спортсменів отримали звання майстра спорту України. Це дуже вагомі результати, тому впевнено можна сказати, що спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла тичини є гордістю університету, міста, Черкащини.

Успіхи студентів значною мірою є результатом кропіткої і наполегливої праці тренерів та викладачів факультету фізичного виховання, які не лише навчають, а власним прикладом показують як потрібно тренуватися та досягати успіху. Так, упродовж 2016-2017 навчального року викладачі факультету Андрій Семенов та Руслан Маслюк виконали нормативи майстра спорту України. Майстер міжнародного класу з багатоповторного жиму Сергій Ільченко встановив два рекорди України з екстремального жиму. Сертифікат про встановлений рекорд йому вручив помічник ректора Дмитро Балдинюк.

Добре, що розвитку фізичного здоров’я молоді приділяють значну увагу на всіх факультетах та НН інституті університету. Студенти університету успішно займаються різними видами спорту у 16 спортивних секціях, виступаючи на змаганнях різного рівня. Керівник спортивного клубу Володимир Щербина вручив грамоти кращим із них.

Велику увагу та захоплення всіх присутніх на святі викликав показовий виступ із гирями Майстрів спорту України з гирьового спорту, переможців та призерів, Чемпіонатів, Кубків Європи та Світу – нашого Валентина Хмільового та студента Уманського національного університету садівництва Андрія Башлаєва.

Окрасою спортивного заходу став і показовий виступ акробаток, вихованців уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1, студентки ІІІ курсу, факультету фізичного виховання Альони Балаклеєвої, студентка ІІ курсу, факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Анни Артеменко та їх подруга Єви Коломієць.

1505295343_dsc_7350

Море позитивних емоцій і задоволення глядачам подарували змагання студентів. З крос фіту (судді Максим Килимистий, Руслан Маслюк) серед хлопців переможцями стали: І місце – Владислав Бердицький (факультет професійної і технологічної освіти), ІІ місце – Ілля Клочан, ІІІ місце – Михайло Ладик (факультет фізичного виховання); серед дівчат: І місце – Ліза Гелюк (факультет мистецтв), ІІ місце – Ілона Іщенко(факультет української філології), ІІІ місце – Настя Водяна (факультет професійної і технологічної освіти).

1505295442_dsc_7343

З армреслінгу (головний суддя Сергій Ільченко) місця розподілено наступним чином: хлопці – І місце – Владислав Мегесь (факультет фізичного виховання); ІІ місце – Дмитро Поліщук (факультет професійної і технологічної освіти), ІІІ місце – Євгеній Троценко (факультет іноземних мов); дівчата: І місце – Ольга Дубельт (факультет фізичного виховання), ІІ місце – Ірина Скоп (факультет фізики, математики та інформатики), ІІІ місце – Людмила Кримінська (факультет дошкільної і спеціальної освіти).

У змаганнях зі спортивного дартсу (судді – Олег Андрощук, Сергій Карасевич) призові місця вибороли: хлопці – І місце Віталій Ритченко(факультет фізичного виховання), ІІ місце Денис Ротайчук (історичний факультет), ІІІ місце Андрій Паламартза (факультет мистецтв); дівчата – І місце Світлана Машкаринець (факультет дошкільної та спеціальної освіти), ІІ місце Настя Зелінська (НН інститут економіки та бізнес освіти), ІІІ місце Світлана Коваль (факультет дошкільної та спеціальної освіти).

У перетягуванні канату (головний суддя Віктор Кольцов) у запеклому двобої перемогу над збірною командою хлопців «Карапєти» отримала збірна команда дівчат «Чебуреки».

Переможці змагань отримали медалі, грамоти від спортивного клубу та солодкі подарунки від профкому.

Ось так спортивне свято в УДПУ зібрало сильних, спритних, цілеспрямованих студентів, кращу молодь – наше майбутнє, нашу надію – під свої мирні прапори.

Інформує прес-служба УДПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *